Berķenes muiža

Viesnīca

Viesiem Berķenes muižā piedāvājam harmonisku atpūtu: naktsmājas atjaunotajā muižas kungu mājā, kā arī daudzveidīgas iespējas aktīvai brīvā laika pavadīšanai un telpas nelielām viesībām, semināriem.


Katrā numurā ir vannas istaba ar dušu/tualeti, matu fēns, kosmētika, halāts, čības, dvieļi, WiFi, TV. Katrā istabā ir iespējams novietot kvalitatīvu papildus gultu (90 x 200) vai bērnu gultiņu. Piedāvājam brokastis.


Muižas viesiem brīvi pieejamas telpas kungu mājas 1.stāvā - velvju zāle (galda teniss, novuss), ēdamzāle, bibliotēka, wc telpas.


Rūpējoties par cilvēkiem, kuriem ir alerģijas, lūdzu savus mājdzīvniekus atstājiet mājās.


Berķenes muiža atrodas gleznainā Zemgales vietā netālu no Tērvetes, vairāku zīmīgu apskates vietu ielokā – pusstundas brauciena attālumā ir skaistās Rundāles, Bauskas, Mežotnes un Jelgavas pilis, blakus pagastos var iepazīt Latvijas pirmo prezidentu dzimtās mājas un citus apskates objektus. Apskates objekti.


  • Viesi var bagātināt ikdienu ar aktīvu atpūtu. Muižas teritorijā ir pastaigu taka gar Svētes upi, volejbola un futbola laukumi, peldvieta muižas dīķī, iekārtotas atpūtas vietas. Ziemā – slēpojam un slidojam! Aktīvā atpūta.
  • Muižas virtuvē gatavotavojam ēdienus, kas top no vietējo zemnieku piegādātiem ekoloģiski tīriem un veselīgiem produktiem.
  • Relaksācijai piedāvājam karstā ūdens kubulu ar peldi muižas dīķī.

Īpašie pasākumi – sekojiet līdzi “Facebook”.